Pokémon Go ke stažení

stazeni-hry-pokemon-goMobilní hra Pokémon Go byla vmyšlena firmou Niantic Labs. Pomalu ale zcela jistě proniká do celého světa.

I když se jedná o hru, která je zdarma, přesto Pokémon Go obsahuje mikrotransakce, které mají pořizovací cenu od 0,99 až do 99,99 dolarů.

Pokud jste opravdu zalitými fanoušky této hry, pak si můžete pořídit speciální náramek, který stojí 35 dolarů. Speciální je v tom, že vám umožňuje hrát hru bez toho, že byste museli odemknout váš chytrý telefon.

Na tuto návykovou hru se mohou těšit pouze dvě platformy, a to Android a IOS. S platformou Windows Mobile zřejmě nikdo nepočítá.

Jak Nintendo, tak i Pokémon kompany drželi datum vydání v tajnosti, co nejdéle to šlo a také jim to vydrželo až do poslední chvíle. Zástupci obou společnosti pustili do světa opravdu málo informací ohledně vydání. Testovací Beta období skončilo 30. června.

Existuje zařízení, které se nazývá Pokémon Go Plus, které dokáže umožnit hráčům Pokémon Go snáze najít Pokémona, chytit ho.

Nemusíte jej využívat pouze na Pokémony, ale také na jiné jednoduché akce. Zařízení Pokémon Go Plus se připojuje k chytrému telefonu pomocí bluetooth a má za úkol upozorňovat hráče o dění ve hře pomocí LED světla a vibrací.

Nenechte si ujít velkolepé uvedení do prodeje příslušenství Pokémon Go Plus.

Vyjít by mělo již na konci července 2016. Hra je dostupná v Google Play, ale ne pro Českou republiku. Týká se to pouze USA a Austrálie. To neznamená, že byste si kvůli tomu museli dělat vrásky na čele. Nabízí se vám jednoduchá možnost, a to instalace apk souboru.

Mrkněte na návod, jak stáhnout a nainstalovat Pokemon Go >>

Pokud jste se tedy rozhodli pro apk soubor , pak je důležité, abyste si dávali veliký pozor. Je to proto, že potvrzením možnosti instalace ze zdrojů v zařízení, které jsou neznámé, se otevírá mnohem větší riziko toho, že by se vám váš přístroj mohl snáze infikovat.

Programátoři si poskytnutý soubor Pokémon Go nainstalovali a sami si ho otestovali. Během několika dnů používání nezjistili žádnou hrozbu, tudíž byste se ani v neměli nějaké infekce obávat.

Kde stáhnout hru Pokemon Go?

Až se dostane oficiální verze i k nám do České republiky, pak není žádný problém v tom, abyste tento externí soubor odstranili a nahradili ho plnou verzí z Obchodu play. Nemusíte se bát žádné ztrát postupu, který se automaticky váže ke konkrétnímu používanému účtu.

Pokud vlastníte telefon s operačním systémem IOS. Pak máte vše lehčí a postup výše vás vůbec nemusí zajímat.

Vy pouze potřebujete vědět, že se stačí odhlásit z iTunes a do regionu si nastavit USA. Po přihlášení s tímto regionem vám hra Pokémon Go půjde normálně stáhnout.

Co všechno vlastně ke hraní potřebujete? Není toho zase tolik, takže se nemusíte děsit.

Požadavky na Pokemon Go

  • samozřejmostí je chytrý mobilní telefon nebo tablet s Androidem či IOSstabilní internetové připojení (nejlépe připojení Wifi)
  • dobrý signál na GPS
  • plnou baterii vašeho přístroje

pokemon-go-stazeniBaterie je nutná, protože hra vás bude stát nespočet energie, do zálohy silnější power banku s USB kabelem, protože baterie bude pryč opravdu hned a spoustu vašeho času, protože hra Pokémon Go je silně návyková a jen tak se od ní neodtrhnete.

Pokémon Go vyžaduje od vašeho přístroje spoustu věcí najednou. Nejen, že musíte být neustále připojeni k internetu, ale také k GPS a vyššího jasu obrazovky, pokud hrajete hru venku s přáteli.

Kde jinde je Pokemon Go ke stažení?

Pokud zrovna nemáte k dipozici Wifi připojení, ale pouze data v telefonu a obáváte se, že hra se vám bude sekat nebo bude zpomalenější, pak nemusíte.

I když budete hrát Pokémony v jednom kuse, pak se dostanete na celkem rozumné hodnoty, které vaši hru neohrozí.

To ale nemění nic na faktu, že stabilní internetové připojení je pro hru Pokémon Go opravdu klíčové, takže Wifi je rozhodě lepším řešením.