Aplikace Pokémon Go

Stáhnete si do mobilu – zcela zdarma – a budete hrát přinejmenším celé dny. Ano, Pokémon Go začíná pomalu dobývat svět.

Nenáročná herní aplikace, která pozře jen minimální porci z datového balíčku od mobilního operátora, zato vyšťaví baterii na maximum. Jaké parametry musí mít Váš mobil, aby šlo vůbec kloudně hrát?

A jak je aplikace velká? Pojďme si říci pár základních věcí o tomto novém herním fenoménu pro malé i velké…

V Česku ještě nedostupný

Aplikace není v ČR oficiálně dostupná, zahrát si ji zatím mohou občané USA nebo Německa. Nicméně, dočkáme se určitě během pár dnů.

Kdo nechce čekat, ten si může hru snadno stáhnout „oklikou“ z neoficiálního zdroje. Společnost Vám při hraní může dělat tisíce lidí, hraje se běžně v MHD nebo na ulici, uvidíte sami…

AKTUALIZACE – HRA UŽ JE V ČR DOSTUPNÁ

Pokémon Go připravilo vývojářské studio Niantic, které získalo licenci od Nintenda. A právě Nintendu už několikanásobně vzrostla cena akcií, takže úspěch je zaručen.

Aplikaci samotnou si snadno stáhnete jediným kliknutím, pozor ale na falešné zavirované soubory. Je proto potřeba stahovat z osvědčených zdrojů.

Nejpopulárnější aplikace za poslední roky

V USA je to přímo boom, Pokémon Go dobývá postupně i další trhy. Tak například, jen tak pro představu – každý desátý chytrý mobil v Americe běžící na Androidu má už Pokémony stažené a jejich majitelé si mohou začít osahávat tento fascinující digitální svět.

Twitter je zatím instalován na dvaceti procentech mobilních telefonů v USA. Ale pozor, Pokémoni jsou na trhu zatím jen pár dnů a Twitter už deset let, takže jde o skutečné „šílenství“.

Aplikace jako Viber nebo LinkedIn jsou už nyní úspěšně překonány a nedá se očekávat, že by snad zájem o Pokébally nějak opadával.
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function zemanta_related_posts() in /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/content.php:69 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template.php(724): require() #1 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template.php(671): load_template('/data/web/virtu...', false) #2 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/general-template.php(168): locate_template(Array, true, false) #3 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/single.php(6): get_template_part('content', '') #4 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template-loader.php(98): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-blog-header.php(19): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/content.php on line 69
WordPress › Chyba

Na webu došlo k závažné chybě.

Přečtěte si informace o ladění ve WordPressu.