3 rady a tipy na Pokemon Go, které si nesmíte nechat ujít

rady-tipy-pokemon-goPokémoni jsou jednoznačný fenomén konce devadesátých let. Kdo byl v tu dobu ve školce nebo na prvním stupni ZŠ, vstával v sobotu ráno opravdu ochotně, a to jen proto, aby mohl sledovat další animované pokračování příběhů Ashe Ketchuma a jeho přátel.

Dvacet let s Pokémony se „bájné“ Nintendo rozhodlo oslavit velmi převratnou novinkou – hrou Pokémon Go. A že to není hra jen tak ledajaká, se dozvíme z následujících řádků…

Stáhnout se v Česku oficiálně ještě nedá (aktualizace – stažení je už možné zdarma online)

Snad ještě nějakou chvíli potrvá, než bude možné klasicky skrze obchod Google Play stáhnout Pokémon Go.

Zatím je možné stahování takzvaně „oklikou“. Musíte mít na svém chytrém telefonu operační systém Android verze 4.4 a vyšší, současně také minimálně 2 GB RAM (jinak hra nepoběží právě svižně a nebude Vás tím pádem bavit).

Za hru nebudete muset nic platit, protože v základní verzi je zcela zdarma.

A hratelnost je maximální, takže pro jednou nenakupujte zbytečně herní pecky za dvacet či padesát euro a zkuste tuto interaktivní zábavu.

Musíte stáhnout instalační soubor, ideálně prostřednictvím kvalitního správce souborů (třeba ES File Explorer) a spustit jej.

Mobil se možná bude trochu vzpouzet, protože půjde o instalaci z neznámého zdroje a vyzve Vás, že podobná operace je potenciálně nebezpečná.

To ale není tak docela pravda, odklikněte, že jste informováni o nebezpečích a hurá na věc…během chvilky můžete začít hrát.

Trochu se při hraní i nachodíte

Víte, že hra Pokémon Go je interaktivní přímo na tisíc procent? Při jejím hraní se trochu zapotíte, protože Pokémony samotné půjde lovit jen v terénu a ne v klidu a míru svého obýváku.

V aplikaci Pokemon Go Pokedex funguje jako taková databáze, kde hráč může sledovat jaké pokemony již ulovil, jací mu unikli nebo jaké je třeba ještě nasbírat či nechat vyvinout.

Budete tedy muset na procházku do vedlejší ulice nebo třeba do blízkého lesa, kde možná najdete i pěkný houbařský úlovek. A hlavně, nebudete sedět pořád jen u počítače!
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function zemanta_related_posts() in /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/content.php:69 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template.php(724): require() #1 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template.php(671): load_template('/data/web/virtu...', false) #2 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/general-template.php(168): locate_template(Array, true, false) #3 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/single.php(6): get_template_part('content', '') #4 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template-loader.php(98): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-blog-header.php(19): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/content.php on line 69
WordPress › Chyba

Na webu došlo k závažné chybě.

Přečtěte si informace o ladění ve WordPressu.