Pokémon Go – tipy a triky

Milovníci animovaných seriálů z Japonska by nyní měli zbystřit, protože si nyní mohou zahrát opravdovou herní pecku.

Pokémon Go navazuje na svět, který s koncem devadesátých let minulého století ukázal 151 různých animovaných potvůrek a trio kamarádů, co se snaží udělat díru do světa díky svému trenérskému umu.

pokemon-tipy-triky

Hra je distribuována zcela zdarma a není vůbec složitá, pojďme si dát k dobru pár tipů, jak ji hrát co nejefektivněji a mít ze všeho radost.

Hraje se v terénu, ne za klávesnicí a stolním PC

Novinkou je tu systém hraní, protože abyste byli úspěšní, musíte s mobilem pořád někde chodit, a to ideálně někde venku.

  • Na náměstí, v lese na procházce, to je snad úplně jedno, protože Pokémony můžete teoreticky najít i v „Zapadákově“.
  • Stačí trochu zručnosti a zkušeností a budete je chytat doslova jako na běžícím pásu. Malých příšerek pak můžete mít celé hejno a vést je k mnoha a mnoha vítězstvím.

Telefon zavibruje, aby Vám dal najevo, že Pokémon je blízko. A pak se můžete dát do práce a ulovit si jej do Pokéballu.

Někteří Pokémoni jsou vzácní, jiné chytnete skoro na každém kroku. Až se dostanete na level 5, můžete si potrénovat ve vlastní tělocvičně – a to se pak Pokémoni vylepšují daleko rychleji.

Opatrně, abyste ale neztratili při hraní kontakt se světem, hlavně na nebezpečných místech, jako je přechod pro chodce a tak podobně! Hra je nakažlivá, ale všechno musí mít své meze, případy zranění z podobných důvodů už jsou hlášeny celosvětově…

Vytvoříte si postavu a jde se na lov

Až 25 tisíc možností, jak bude vypadat zrovna Váš avatár, stačí si navolit potřebné ingredience – pohlaví, oděv, barva vlasů, očí a tak dále.

Podruhé si tohle už zvolit nemůžete (aneb změna těchto atributů není možná), takže si vyberte pečlivě. Vyberete si svého prvního Pokémona – podobně jako Ash Ketchum na začátku animovaného příběhu a hurá na to!
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function zemanta_related_posts() in /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/content.php:69 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template.php(724): require() #1 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template.php(671): load_template('/data/web/virtu...', false) #2 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/general-template.php(168): locate_template(Array, true, false) #3 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/single.php(6): get_template_part('content', '') #4 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template-loader.php(98): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-blog-header.php(19): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/content.php on line 69
WordPress › Chyba

Na webu došlo k závažné chybě.

Přečtěte si informace o ladění ve WordPressu.