Jde Pokémon GO na Windows Phone?

Celý svět šílí po Pokémonech. Hraje je izraelský prezident, známí YouTubeři i další osobnosti a celebrity na různých kontinentech. Nikoho nezajímá, že hra vlastně oficiálně vyšla teprve v několika zemích. Neoficiální cestou je ke stažení všude. Pokud tedy nemáte Windows Phone.

pokemon-go-windows-phone

Majitelé mobilních telefonů Windows Phone jsou ve většině věcí trochu ubíjení a absolutní hit posledních dní není výjimkou. Ani vývojáři Pokémon GO na ně nemyslí. Hra je k dispozici pro Android a iOS, fanoušci Microsoftu však mají smůlu.

Uživatelé Windows Phone šílí

Internet je plný naštvaných meme a na Redditu, 9GAGu a sociálních sítích se to jen hemží zklamanými a nenávistnými reakcemi. Dochází to tak daleko, že uživatelé litují koupě Windows Phonu. Ano, pro racionálně uvažujícího člověka to vypadá hloupě, ale lidé jsou kvůli této hře schopní udělat spoustu hloupostí.

Vždycky jsem miloval WP, ale Pokémon GO mě brzy donutí přejít k Androidu. Všichni mí přátelé plánují společné chytání Pokémonů a já jen sedím doma a dívám se na fotky jak se baví,“ píše například jeden uživatel na Redditu.

Podepisuje se petice

Davové šílenství je silné. Došlo to tak daleko, že se na Change.org podepisuje petice o zavedení hry Pokémon GO také na platformu Windows 10 a Windows 10 Mobile. V současné době ji podepsalo už přes 50 000 lidí a dá se očekávat, že milníku 75 000 dosáhne bez problémů.

Otázkou však zůstává, jestli to vůbec k něčemu bude. Změní to rozhodnutí vývojářů, kteří nemají zájem pro Windows Phone vyvíjet?

Nemůžeme se jim divit. Uživatelská základna WP je malá a rozhodně se jim to nevyplatí tolik jako vytvářet pro Android a iOS.

Jak si tedy Pokémon GO zahrát, když mám Windows Phone?

windows-pokemon-goPokud se ani vy nesmíříte s odpovědí „nejde to“, máme pro vás radu. Sice je trochu šílená, takže ji berte s rezervou, ale funguje.

Možná jste už slyšeli něco o emulátorech, přes které jde spouštět Android ve Windows.

A takové programy jsou vaší jedinou nadějí. Mezi programy, které umí spustit Android, patří Andy, Bluestacks Player, AMIDuOS, Manymo a další.

Není to úplně snadné a s Pokémonem GO to taky nebude žádný med. Na počítač to ani nezkoušejte, berte v úvahu, že se potřebujete pohybovat po městě.

Musíte mít tablet nebo notebook. A nezapomeňte, že venku potřebujete také GPS (v tabletu nejspíš bude) a připojení k internetu. Takže vezměte Wi-Fi na záda nebo si sdílejte mobilní internet a vydejte se do víru ulic.

Zdá se vám to moc ulítlé? Lidé kvůli Pokémon GO dělají i horší věci!
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function zemanta_related_posts() in /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/content.php:69 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template.php(724): require() #1 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template.php(671): load_template('/data/web/virtu...', false) #2 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/general-template.php(168): locate_template(Array, true, false) #3 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/single.php(6): get_template_part('content', '') #4 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template-loader.php(98): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-blog-header.php(19): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/content.php on line 69
WordPress › Chyba

Na webu došlo k závažné chybě.

Přečtěte si informace o ladění ve WordPressu.