Jak získat Pikatchu

jak-ziskat-pikatchuToho žlutého Pokémona, kterého měl v seriálu hlavní hrdina Ash Ketchum, chce každý. Jen si na něj vzpomeňte. Byl nejhezčí.

Ash si sice původně chtěl zvolit Squritlea, ale zbyl na něj jenom Pikachu, takže neměl na výběr. Nejdřív si spolu moc nerozuměli a pak se z nich stali nejlepší kamarádi. I vy můžete mít jako úplně prvního Pokémona Pikachu!

Získat ve hře Pikachu je vlastně docela snadné. Pokud už máte vyšší level, není vám rady ani pomoci. Pátrejte, třeba se na vás usměje štěstí a dostanete ho. Jednou ta chvíle přijde, nebojte.

Pikachu hledají všichni

Lidé si z toho dělají legraci. Po internetu zrovna teď koluje fotka gastroenterologa, který ho našel ve střevech pacienta. Na jiných fotkách je v zahradě nebo v kanceláři na stole. Skrývat se může opravdu kdekoliv. Některé zdroje tvrdí, že se schovává v jednom z 2km vajec. Sice není tak běžný, jako například Rattata, Pidgey a Zubat, ale dostanou ho všichni.

Jestli ale se hrou zrovna začínáte, měli bychom pro vás jeden tip. Pomocí jednoduchého triku můžete mít Pikachu jako svého prvního Pokémona.

Pikachu jako první Pokémon ve hře

pokemon-pikatchuPři prvním spuštění hry Pokémon GO se před vámi zanedlouho objeví první tři Pokémoni. Budou to Bulbasaur, Charmander a Squirtle. Všichni jsou fajn, ale Pikachu je přece jen lepší, že? Chcete-li ho získat, musíte dát najevo, že o tyhle tři obyčejné prostě nemáte zájem.

Vaším úkolem je od Bulbasaura, Charmandera a Squritlea odejít tak daleko, aby už na mapě nebyli vidět, a pak se k nim zase vrátit, aby se znovu objevili. Když tohle uděláte čtyřikrát, objeví se po jejich boku před vámi také Pikachu. Na toho už normálně kliknete a chytíte ho do Pokéballu. Sice přijdete o ty zbylé tři, kteří ihned zmizí, ale to za to stojí, ne?

Jen se připravte na to, že vám tenhle trik bude nějakou dobu trvat. Některé zdroje uvádí cca 40 minut. Přece jen budete muset odejít docela daleko, abyste trojici prvních Pokémonů vůbec neviděli, a vrátit se. Čtyřikrát.

A co vy? Už máte Pikachu? Vylíhl se vám z vejce, nebo jste ho někde potkali?
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function zemanta_related_posts() in /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/content.php:69 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template.php(724): require() #1 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template.php(671): load_template('/data/web/virtu...', false) #2 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/general-template.php(168): locate_template(Array, true, false) #3 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/single.php(6): get_template_part('content', '') #4 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-includes/template-loader.php(98): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-blog-header.php(19): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/391/virtual/www/domains/pokemania.cz/wp-content/themes/basic/content.php on line 69
WordPress › Chyba

Na webu došlo k závažné chybě.

Přečtěte si informace o ladění ve WordPressu.